In de panoramische zaal van ons restaurant leert onze chef-kok u de kunst van verse pasta, handgemaakt volgens oude recepten en tradities. Of de Cantuccio Toscano, een typisch lokaal koekje waarvan de oorsprong minstens teruggaat tot de 16e eeuw. Tijdens het diner proeft u de vruchten van de lessen van onze chef.
Van 2 tot 4 mensen
1h30
Wat zit er allemaal in
maaltijd
maaltijd
Cultureel / erfgoed
Ideaal voor gezinnen
Romantische plek
Kookles
Vanaf 100,00 € / Volwassene
1h30
Duur van de ervaring
Laden…
Annulering
Er vindt geen restitutie plaats in geval van annulering van de boeking
Er vindt geen restitutie plaats in geval van annulering van de boeking
Voorwaarden
Een reservering wordt officieel geannuleerd als de bezoeker klikt op de knop "mijn reservering annuleren" op het tabblad Mijn account> mijn boeking> een reservering annuleren
Het totale bedrag van de reservering wordt niet terugbetaald
Het restitutiebeleid van de bezoeker, Act of God of annuleringen door Winalist om enige andere reden die door de Algemene voorwaarden wordt geboden, kunnen de annuleringsvoorwaarden vervangen. Controleer deze uitzonderingen.
Word lid van onze nieuwsbrief!
Ontvang elke maand onze gratis reisgidsen en tips voor je volgende wijnreis. Oh, en ook speciale aanbiedingen!