Picknick op wielen
per persoon
Taal van het bezoek:
Kunt u geen datum vinden?
Neem contact op met uw gastheer om de beschikbaarheid te controleren voor data en tijden die niet in de lijst staan, of als u voor een grotere groep mensen wilt boeken.
Annuleringsvoorwaarden
Volledige terugbetaling van de boeking als de annulering plaatsvindt tot 7 dagen vóór het begin van de ervaring.
Voorwaarden
- Een boeking wordt officieel geannuleerd als de bezoeker klikt op de knop "mijn reservering annuleren" op het tabblad Mijn account> mijn boeking> een reservering annuleren
- Het totale bedrag van de reservering wordt terugbetaald aan de reiziger als de annulering plaatsvindt binnen de minimumperiode die is vastgelegd in de annuleringsvoorwaarden van de ervaring.
- Het restitutiebeleid van de bezoeker, Act of God of annuleringen door Winalist om enige andere reden die door de Algemene voorwaarden wordt geboden, kunnen de annuleringsvoorwaarden vervangen. Controleer deze uitzonderingen.
Over de ervaring
2 - 8 personen
Bij de elektrische fietsen is een complete picknickmand voor twee personen inbegrepen, waarin u een fles Pruno en gastronomische inhoud vindt, waaruit u kunt kiezen uit drie thema's:
km. 0 Producten, Vegan Basket of Cheese Lovers Selectie; met alles wat je nodig hebt om een gastronomische ervaring te beleven op een bevoorrechte plek, naast de wijngaard, zodra de fietstocht is afgelopen.
Wat zit er allemaal in
Over de gastheer
Gelegen op een meander van de Duero, strekt het zich uit over 110 hectare, waarvan 64 wijngaarden en de rest een prachtig tweehonderdjarig bos van zwarte dennen en parasoldennen. Uit deze wijngaarden, uit de 15 percelen Tempranillo, Merlot en Cabernet Sauvignon, worden wijnen geboren die bestudeerd moeten worden, zoals het geval van Pruno, erkend als de beste kwaliteitsprijs ter wereld door Robert Parker. Waaraan pictogrammen zoals Nebro of Specimen moeten worden toegevoegd, naast het vlaggenschip, Finca Villacreces, dat wordt gepresenteerd als de maximale uitdrukking van zijn territorium.
Finca Villacreces streeft er naar om zoveel mogelijk alles te respecteren wat de natuur te bieden heeft: een unieke wijngaard, honderd jaar oude pijnbomen, de rivier de Duero, inheemse flora, fauna... het werk in het veld, de uitwerking van wijn of de manier om jezelf voor te stellen aan de bezoekers die naar de wijnmakerij komen om te genieten van een van zijn wijntoeristische activiteiten, waaronder een van de belangrijkste wijnfestivals in de Ribera del Duero: Pruno Dag.
Dingen om te weten
Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.
Waar bevindt de ervaring zich?
Finca Villacreces, Quintanilla de Onésimo, España
Een buitengewone ervaring, alles was perfect. Ik kan de fietstocht over het landgoed en de picknick van harte aanbevelen. Bedankt voor de ontvangst.
Misschien vind je dit ook interessant
Word lid van onze nieuwsbrief!
Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!
Transparante prijzen
Bij Winalist kunt u erop vertrouwen dat onze gepubliceerde prijzen altijd overeenkomen met wat de gastheer ter plaatse aanbiedt.
Volledig bijgewerkt schema
Elke host op Winalist werkt zijn schema rechtstreeks bij op basis van zijn beschikbaarheid. Door te bladeren en te boeken op Winalist heeft u daarom direct toegang tot de meest actuele beschikbaarheid van de ervaringen.
Verander op elk moment van gedachten
We begrijpen dat uw plannen kunnen veranderen, daarom bieden wij gratis annulering aan voor elke ervaring op Winalist. Controleer de annuleringsvoorwaarden voordat u boekt, zodat u weet binnen welk tijdsbestek u uw boeking kunt annuleren.