Casa Balaguer

Valencia Villena, Carretera de Villena a Cañada, Km 3. 03400, Spanje
Casa Balaguer
Bezoek Casa Balaguer - Casa Balaguer - Winalist
Bezoek Casa Balaguer - Casa Balaguer - Winalist
Bezoek Casa Balaguer - Casa Balaguer - Winalist
Bezoek Casa Balaguer - Casa Balaguer - Winalist
Bezoek Casa Balaguer - Casa Balaguer - Winalist
Bezoek Casa Balaguer - Casa Balaguer - Winalist
Casa Balaguer - Winalist
Verified host Verified host - Winalist

Schema beheerd door host.

Ervaringen van € 20,00

Ons gezamenlijke project begon in 2008, in een kleine gehuurde loods op een industrieterrein in Villena. We begonnen met slechts 5 hectare wijngaarden die 3 wijnen produceerden. Het project kreeg de naam Vinessens en dit is nog steeds de officiële naam van het bedrijf. In 2018 kregen we de kans om een prachtig landgoed uit de 19e eeuw te verwerven (dat overigens niet in zijn beste tijd verkeerde) aan de andere kant van de gemeente Villena, genaamd Finca Casa Balaguer. Zonder een seconde te verspillen grepen we de kans en het nieuwe avontuur aan en vertrokken. Toen hebben we besloten om het project de naam Casa Balaguer te geven als teken van respect voor de indrukwekkende geschiedenis en het verleden van het gebouw.
Sinds de oprichting rond 1850 werd Casa Balaguer opgevat als een organisatie
totale landbouw, waarbij de vruchtbare gronden van de vallei van de Vinalopó-rivier werden bewerkt. Naast
Naast druiven verbouwden ze ook de overige elementen van de beroemde mediterrane drie-eenheid: graan, olijf- en wijngaarden, evenals amandelbomen en verschillende fruitbomen.
Deze holistische benadering van het agrarische organisme heeft diepe sporen in onze ziel achtergelaten en, samen met onze liefde voor de natuur, een sterke interesse in de biodynamische landbouw in ons gewekt. Wij geloven sterk in de kracht van diversiteit en sinds we de boerderij hebben overgenomen, hebben we tientallen lokale variëteiten opnieuw geïntroduceerd, de graan- en olijventeelt nieuw leven ingeblazen en een thuis voor onze dieren gecreëerd.

Ervaringen om te boeken of aan te bieden

Bezoek Casa Balaguer
Bezoek Casa Balaguer
Bezoek Casa Balaguer
Bezoek Casa Balaguer
Bezoek Casa Balaguer
Bezoek Casa Balaguer
Bezoek Casa Balaguer
Vlag -Frans Vlag -Engels Vlag -Italiaans Vlag -Spaans

Bezoek Casa Balaguer

Gratis afzegging Bezoek en proeverij
1h30

2 - 60 personen

3 proeverijen
Kom en beleef een leuke tijd met ons. In een natuurlijke omgeving, omringd door wijngaarden, olijf- en amandelbomen, dieren en bergen...
€ 20,00 per persoon
Over

Finca Casa Balaguer. Carretera de Villena a Cañada, Km 3


Over wijnboeren - Casa Balaguer - Foto - Winalist

Ontmoet het team

Marta Ribera en Andrés Carull. We ontmoetten elkaar voor het eerst aan de Universiteit van Valencia, waar we studeerden voor een graad in Oenologie. Na een tijdje in Bordeaux te hebben gewerkt, besloten we terug te keren naar huis om een nieuw persoonlijk project te starten en alles wat we hadden ervaren en geleerd in praktijk te brengen. Nu hebben onze drie geweldige kinderen, Daniel, Eliseo en Laia, zich bij ons levensproject aangesloten.

Diensten & toegankelijkheid

Gratis parkeren
Huisdieren welkom
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Gezinnen welkom
Winalistische zaken

Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken
Veelgestelde vragen

Moet ik reserveren om Casa Balaguer te bezoeken?

Om zeker te zijn van je plek en om in de beste omstandigheden te worden verwelkomd, is het beter om te reserveren voordat je erheen gaat. Je kunt tot 2 dag(en) op voorhand boeken.

Wat is het annuleringsbeleid van Casa Balaguer?

Je kunt je boeking kosteloos annuleren tot 24 uur voordat je ervaring begint. Als het later is, neem dan gerust contact met ons op en ons team zal je graag helpen.

Biedt Casa Balaguer groepsactiviteiten aan?

De maximale opvangcapaciteit van Casa Balaguer is 60 perso(o)n(en).

Wat is de prijs van een bezoek aan Casa Balaguer?

De prijs van Casa Balaguer ervaringen is € 20,00.

Waar bevindt Casa Balaguer zich?

Casa Balaguer bevindt zich Villena, Carretera de Villena a Cañada, Km 3. 03400 in het Valencia wijngebied.

Misschien vind je ook iets leuks in Valencia

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1900 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.