Château Faiteau

Proeverij van onze cuvées

1h00
1 beoordelingen 5,0
4,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 2 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h00

1 - 20 personen

6 proeverijen
Wijn proeven
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels
Kom en ontdek de cuvées van Château Faiteau. Wilt u advies, een moment om te delen, om ons landgoed, ons terroir, onze appellatie te ontdekken?
LA LIVINIÈRE CRU
Premier cru van de Languedoc sinds 1999 die de finesse en elegantie van onze rode wijnen weerspiegelt.

Ontmoet ons!

U krijgt de gelegenheid om ons volledige wijnassortiment te proeven: 6 cuvées, waaronder 4 rode, 1 witte en 1 rosé. We kunnen u vertellen over elk van hen, hun bijzonderheden, hun productiemethoden.
Beginner, amateur, bedreven, gepassioneerd of professioneel?
Aarzel niet langer, want het is niet nodig om het te weten om te proeven. De beste wijn ter wereld voor ieder van ons is degene die we verkiezen en die we delen.

Wat zit er allemaal in

6 proeverijen
proeverij

Over de gastheer

Château Faiteau ligt in de Minervois, in La Livinière, de bakermat van de appellatie: Cru La Livinière.

Familielandgoed van 16 hectare geteeld in biologische landbouw, opgericht in 2000 door Jean Michel Arnaud, na de rehabilitatie van een oude kelder die zijn ouders hadden verworven. Sommige wijnstokken waren van zijn overgrootouders, we cultiveren al 4 generaties wijnstokken, het delen van kennis en een trots die wordt overgedragen.

We profiteren van een uitzonderlijk terroir. Onze wijnstokken klampen zich vast aan de uitlopers van de Black Mountain, gelegen tussen Narbonne en de wallen van Carcassonne, een echte speler in het semi-aride mediterrane klimaat. Op het zuiden gericht, richting de Middellandse Zee, die we aan de horizon raden.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige terugbetaling van de boeking als de annulering plaatsvindt tot 2 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

17bis Route des Mourgues, La Livinière, France


Recensies van Proeverij van onze cuvées
1 beoordelingen
Deze recensies zijn automatisch vertaald. Ze kunnen dus fouten bevatten.
Jacqueline Vlag fr
5,0
2 jaar geleden

Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1800 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.