Ambrogio E Giovanni Folonari Tenute

Chianti Classico

1h30
18 beoordelingen 4,7
Vanaf 35,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h30

1 - 30 personen

3 proeverijen
Bezoek en proeverij
Gratis afzegging tot 24 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels,  Duits,  Italiaans,  Portugees
Een pad dat u zal begeleiden om de Chianti Classico tussen traditie en innovatie te ontdekken.
De tour omvat een bezoek aan de barrique-kelder van het Nozzole-landgoed, aan het museum van historische jaargangen waar de beste labels van de Folonari-landgoederen van 1980 tot vandaag worden bewaard en een begeleide proeverij van de drie Chianti Classico-labels: Nozzole Chianti Classico, La Forra Chianti Classico Riserva en Giovanni Folonari Chianti Classico Gran Selezione.
De absolute hoofdrolspeler is de Sangiovese die op het landgoed Nozzole, gelegen in een uniek ecosysteem van mediterraan maquis, in de heuvels van Greve in Chianti, zijn maximale potentieel en elegantie uitdrukt.

Op verzoek is het mogelijk om de proeverij te begeleiden met een schotel Toscaanse specialiteiten.
We vragen u vriendelijk om de aanwezigheid van minderjarigen te melden voor een beter beheer van de ervaring, de bijdrage voor hen is alleen vereist in het geval van een schotel met Toscaanse specialiteiten bij uw degusta

Wat zit er allemaal in

3 proeverijen
proeverij
Gids
Fles water

Over de gastheer

De Ambrogio en Giovanni Folonari Tenute werd in 2000 geboren om de wijntraditie van de familie voort te zetten, die teruggaat tot het einde van de 18e eeuw, onder de vlag van hernieuwde uitmuntendheid. Tegenwoordig wordt het bedrijf geleid door Giovanni Folonari en omvat en drukt het met zijn vijf landgoederen het beste van de Toscaanse DOC's tussen traditie en innovatie: het Nozzole-landgoed in de Chianti Classico, Le Tenute del Cabreo, in het Greve in Chianti-gebied, waar de Supertuscans worden geproduceerd; en opnieuw de Tenuta La Fuga in Montalcino, Campo al Mare in Bolgheri, Vigne in Porrona in de Toscaanse Maremma. Expressie van de beste Toscaanse terroirs, de landgoederen hebben een totale oppervlakte van 250 hectare en in totaal worden er ongeveer 1 miljoen flessen per jaar geproduceerd. Sangiovese in zuiverheid is de absolute hoofdrolspeler en met de lijn van Chianti Classico van de Tenuta di Nozzole, Ambrogio en Giovanni Folonari Tenute kiest hij zichzelf als de authentieke "ambassadeur" van deze wijnstok in Toscane.
De toewijding van de familie Folonari is altijd geweest om wijnen te creëren die beantwoorden aan de behoeften en smaken van de consument. De voortdurende zoektocht naar innovatie en de hoogste kwaliteit van oenologische producten, die het hele scala van de Toscaanse wijnproductie vertegenwoordigen, gaat gepaard met een constante herevaluatie van het gebied en zijn eigenaardigheden door het aanbieden van een nieuw soort gastvrijheid en ervaring van de Toscaans grondgebied binnen zijn landgoederen: 5 niet-hotelstructuren die worden gebruikt als luxe woningen

Extra's aangeboden door Ambrogio E Giovanni Folonari Tenute

Snijplank

Toscaanse specialiteitenschotel

Snijplank - Winalist
€ 10,00

Per bezoeker


Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Via di Nozzole, 12, Passo dei Pecorai, FI, Italia


Recensies van Chianti Classico
18 beoordelingen
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
Rainer Vlag de
5,0
9 maanden geleden

Absoluut fantastische wijnproeverij en een fantastische rondleiding door de wijnkelder. Ik zou het graag nog eens doen – een echte aanrader.


Anoniem Vlag de
5,0
een jaar geleden


Anoniem Vlag us
4,5
2 jaar geleden


Alessia Vlag es
4,0
2 jaar geleden


Anoniem Vlag fr
4,5
2 jaar geleden

Een onvergetelijke proeverij! De wijnen waren heerlijk en de sfeer was erg vriendelijk.

1 2 3 4

Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1950 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.