WOW - World of Wine

Porto: Dagpas + Taylor's Wijnkelder

2h00
9 beoordelingen 4,7
$52.09

per persoon

TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

2h00

1 - 10 personen

5 proeverijen
Onmiddellijke boeking Bezoek en proeverij
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels,  Duits,  Spaans,  Portugees,  Koreaans
Maak je klaar voor een onvergetelijke ervaring! Eén ticket. Vijf musea. Twee dagen om te ontdekken, te proeven en te voelen. En de ervaring eindigt daar niet: geniet van een rondleiding door de historische wijnkelders van Taylor's Port.

Met dit ticket heb je toegang tot alle permanente musea in de meest bruisende wijk van de stad: The Wine Experience, The Chocolate Experience, Pink Palace, The Art of Drinking en Porto Region Across The Ages. Een complete reis door de smaken, verhalen en tradities die Portugal definiëren.

Ontdek in de kelders van Taylor's de geschiedenis van Taylor's Port, opgericht in 1692, met een bezoek aan de meer dan 300 jaar oude kelders. Sluit af met een proeverij van drie iconische wijnen — Chip Dry, LBV en 10-Year-Old Tawny — of Douro Valley-druivensap voor jongeren van 8 tot 17 jaar.

Wat zit er allemaal in

5 proeverijen
proeverij

Over de gastheer

WOW is een cultureel blok in Vila Nova de Gaia, naast de rivier de Douro. We zijn aan de Rua do Choupelo, naast de kelders van Taylor en het Yeatman hotel.

Dingen om te weten

Annulering: Er vindt geen restitutie plaats in geval van annulering van de boeking
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

WOW Porto - The Best Cultural District, Rua do Choupelo, Vila Nova de Gaia, Portugal


Recensies van Porto: Dagpas + Taylor's Wijnkelder
9 beoordelingen
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
Tinatin Vlag it
5,0
een jaar geleden

Antwoord van WOW - World of Wine:

Thank you so much for your 5-star review! We’re delighted to know you had such a positive experience with us. We look forward to welcoming you back soon for more memorable moments! Best regards, Ana Miguel


Oliver Vlag us
4,5
2 jaar geleden


Marco Vlag de
4,0
2 jaar geleden


Sabine Vlag fr
5,0
2 jaar geleden


Emily Vlag us
4,5
2 jaar geleden

1 2

Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+2000 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.