Domaine FL

Ontdek de geheimen van de FL-wijnmakerij

1h15
55 beoordelingen 4,7
9,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 2 uur voor.
Deze ervaring wordt vaak aangeboden!  Al meer dan 138 keer aangeboden! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h15

1 - 20 personen

5 proeverijen
Bezoek en proeverij
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels
Met uw gids kunt u de kelder en de kelder van het FL-landgoed volledig bezoeken. Je gaat verder naar boven met een proeverij en een panoramisch uitzicht op de Loire-vallei. Onze wijnen zijn 100% biologisch en een deel van het landgoed is biodynamisch. U kunt onze Savennières, Anjou Blanc, Anjou Villages, Bulles rosé, Chaume en Quarts de Chaume proeven... INFORMATIE: - Om alle reserveringen van onze klanten te honoreren, dient u er rekening mee te houden dat het mogelijk is vertraging van uw kant, dat wij de duur van uw tijdslot niet kunnen garanderen en dat de dienst mogelijk wordt gewijzigd.

Wat zit er allemaal in

5 proeverijen
proeverij
Gids

Over de gastheer

De wijngaard van Domaine FL (Fournier-Longchamps) strekt zich uit over bijna 34 hectare, aan weerszijden van de Loire, op een terroir waar al sinds de 12e eeuw wijnstokken groeien. Land waarop Chenin Blanc, een historische druivensoort in Anjou, koning is! Zijn complexiteit en zijn grote geschiktheid voor veroudering hebben het altijd een speciale status gegeven. Het is van deze enkele druivensoort en met dezelfde hoge normen dat Domaine FL droge, zoete en zoete witte wijnen maakt, in de appellations Savennières, Savennières-Roches-aux-Moines, Coteaux du Layon, Quarts de Chaume en Anjou. Een andere druivensoort, Cabernet Franc, ook typisch voor Anjou, wordt ook verbouwd voor de productie van de zeer fijne Anjou-Villages.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige terugbetaling van de boeking als de annulering plaatsvindt tot 2 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Domaine FL, Route de Beaulieu, Rochefort-sur-Loire, France


Recensies van Ontdek de geheimen van de FL-wijnmakerij
55 beoordelingen 4,7
55 mensen hebben Winalist vertrouwd voor hun ervaring op Domaine FL. Met een gemiddelde beoordeling van 4,7 uit 5, bekijk hun feedback.
Deze recensies zijn automatisch vertaald. Ze kunnen dus fouten bevatten.
Christiane Vlag fr
4,5
5 maanden geleden

Goede uitleg.


Elise Vlag fr
4,5
7 maanden geleden


Manuella Vlag fr
4,5
7 maanden geleden


Anoniem Vlag fr
4,0
8 maanden geleden

Het landgoed is prachtig en de proeverij is heel gezellig.


Stephen Vlag us
5,0
9 maanden geleden

Geweldige privétour, leerzame en interessante proeverij, heerlijke wijnen!

1 2 ... 10 11

Misschien vind je dit ook interessant

Bezoek & Proeverij met Lunch - Winalist
1 beoordelingen 5
Domaine FL Bezoek & Proeverij met Lunch
Vanaf € 40,00

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1800 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.