Ontdek 2 nobele kelders in Chianti
per persoon
Prijsdetails
Groepsprijzen
De uiteindelijke prijs wordt vastgesteld op basis van de datum en het aantal bezoekers.
Taal van het bezoek:
Kunt u geen datum vinden?
Neem contact op met uw gastheer om de beschikbaarheid te controleren voor data en tijden die niet in de lijst staan, of als u voor een grotere groep mensen wilt boeken.
Annuleringsvoorwaarden
Volledige terugbetaling van de ervaring als annulering plaatsvindt tot 48 uur vóór het begin van de ervaring.
Voorwaarden
- Een reservering wordt officieel geannuleerd als de bezoeker op de knop ‘mijn reservering annuleren’ klikt op het tabblad Mijn account > mijn reserveringen > een reservering wijzigen of annuleren
- Het totaalbedrag van de reservering wordt terugbetaald aan de reiziger als de annulering plaatsvindt binnen de minimumperiode die is gedefinieerd in de annuleringsvoorwaarden van de ervaring.
- Het restitutiebeleid voor reizigers, overmacht of annuleringen door Winalist om welke andere reden dan ook voorzien in de Algemene Voorwaarden kunnen voorrang krijgen op de annuleringsvoorwaarden. Controleer deze uitzonderingen.
Over de ervaring
1 - 8 personen
De privé- en begeleide proeverij van 4 niche Chianti-wijnen en extra vergine olijfolie, geproduceerd door de wijngaarden en olijfboomgaarden rond het kasteel, wordt vergezeld door een kleine Toscaanse lunch.
U wordt vervolgens overgebracht naar het land van Chianti Classico voor een andere ervaring, op een unieke locatie, op een nobel landgoed dat zijn geschiedenis heeft in de Florentijnse Renaissance. De semi-privérondleiding omvat de wijngaarden, de kelder en de vatenkamer en de proeverij van 5 wijnen en de proeverij van lokale producten.
Elk moment van de tour zal een onderdompeling zijn in het hart van Chianti tussen wijngaarden en olijfboomgaarden, om de schoonheid, geschiedenis en de beste Toscaanse wijnen te ontdekken.
Wat zit er allemaal in
Over de gastheer
Dingen om te weten
Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.
Routebeschrijving
Totale duur van de tour: 5h00
Middeleeuws kasteel
30 minuten
Voor de Nationale Bibliotheek, ontmoeting met chauffeur (en eventuele gids) en transfer
Dome landgoed
2h00
Aankomst bij het middeleeuwse kasteel om ongeveer 11.15 uur.
Vertrek naar het tweede historische landgoed
30 minuten
Overdracht
Dome landgoed
2h00
Aankomst op het tweede landgoed om 14.00 uur
Waar bevindt de ervaring zich?
Piazza dei Cavalleggeri, Firenze, FI, Italia
Word lid van onze nieuwsbrief!
Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!
Transparante prijzen
Bij Winalist kunt u erop vertrouwen dat onze gepubliceerde prijzen altijd overeenkomen met wat de gastheer ter plaatse aanbiedt.
Volledig bijgewerkt schema
Elke host op Winalist werkt zijn schema rechtstreeks bij op basis van zijn beschikbaarheid. Door te bladeren en te boeken op Winalist heeft u daarom direct toegang tot de meest actuele beschikbaarheid van de ervaringen.
Verander op elk moment van gedachten
We begrijpen dat uw plannen kunnen veranderen, daarom bieden wij gratis annulering aan voor elke ervaring op Winalist. Controleer de annuleringsvoorwaarden voordat u boekt, zodat u weet binnen welk tijdsbestek u uw boeking kunt annuleren.