Ferrari Trento

Trilogia Perlé Tour

1h20
$52.22

per persoon

Gratis afzegging tot 48 uur voor.
Boek nu & Betaal later.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h20

2 - 6 personen

3 proeverijen
Bezoek en proeverij
Gratis afzegging tot 48 uur voor.
Boek nu & Betaal later.
Beschikbaar vanaf: Engels,  Italiaans
De Trilogia Perlé tour bij Cantine Ferrari is een meeslepende ervaring gewijd aan de uitmuntendheid van mousserende bergwijnen. De tour leidt gasten naar de ontdekking van de waarden die Ferrari Trento drijven en de diepe verbinding met de regio Trentino. Het bezoek gaat verder in de sfeervolle ondergrondse kelders, waar flessen rusten die bestemd zijn voor lange rijping op de droesem. Het hoogtepunt is de begeleide proeverij van de prestigieuze Trilogia Perlé – Perlé, Perlé Rosé en Perlé Zero – drie verfijnde interpretaties van Chardonnay en Pinot Noir, die elegantie, complexiteit en een lange levensduur uitdrukken. Een zintuiglijke reis ontworpen voor diegenen die de kunst van de Italiaanse klassieke methode van dichtbij willen ervaren.

Wat zit er allemaal in

3 proeverijen
proeverij
Gids

Over de gastheer

Opgericht in 1902 in Trento door Giulio Ferrari, is het het toonaangevende Italiaanse wijnhuis volgens de Metodo Classico-methode. De familie Lunelli leidt het bedrijf sinds 1952 en heeft de waarden ervan drie generaties lang in ere gehouden: een voortdurend streven naar excellentie en een verbondenheid met het terroir. Ferrari Trentodoc mousserende wijnen worden geproduceerd van duurzaam geteelde wijngaarden in de bergen en verfijnd in de kelder volgens de Trentodoc-productievoorschriften. Ferrari is een ambassadeur van de Italiaanse levensstijl wereldwijd en is aanwezig bij de belangrijkste evenementen in de wereld van overheid, entertainment en sport.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige terugbetaling van de ervaring als annulering plaatsvindt tot 48 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Ferrari Trento, Via del Ponte, 15, Trente, Trentin, Italia


Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+2050 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.