Ca' Di Rajo

Bellussera Wijntour

2h00
30,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 72 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

2h00

2 - 8 personen

6 proeverijen
Bezoek en proeverij
Beschikbaar vanaf: Engels,  Italiaans
De proeverij biedt een ware zintuiglijke reis om een natuurmonument te ontdekken: de Bellussera, een teeltsysteem gebaseerd op een spaaksysteem dat zich ongeveer 3 meter boven de grond uitstrekt. De rijen borduren als kantwerk in de grond en vormen zo een groene kathedraal. De route omvat een wandeling onder de Bellussera en een bezoek aan de wijnkelder. De proeverij omvat zes wijnen van de Bellussera-druivenrassen: Marzemina Bianca Brut en Manzoni Rosa Extra Dry, mousserende wijnen van zeldzame inheemse druiven; Nina Manzoni Bianco Piave DOC; Iconema Piave DOC; en onze Sangue del Diavolo Raboso del Piave DOC en Notti di Luna Piena Raboso Malanotte DOCG. De proeverij wordt begeleid door typische lokale producten (vleeswaren, kazen en broodstengels)*.

* Laat het ons in de notities weten als u allergieën, voedselintoleranties of een vegetarisch/veganistisch dieet volgt.

Wat zit er allemaal in

6 proeverijen
proeverij
maaltijd
Fles water

Over de gastheer

Ontdek de wijnbouw met eeuwenoude wortels en wijnstokken van meer dan 70 jaar oud, die groeien in de vorm van een straal van vier meter hoog en een natuurlijk monument creëren genaamd "Bellussere". De wijnmakerij Ca' di Rajo biedt een wijntour langs wijngaarden, inheemse wijnen en unieke architectuur: een kleine kerk uit het jaar 1300 en een toren uit de 10e eeuw. Huisdiervriendelijke wijnmakerij: onze wijnhonden verwelkomen graag nieuwe vrienden.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 72 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Via del Carmine, 2/2, San Polo di Piave, TV, Italia


Misschien vind je dit ook interessant

Klassieke wijntour - Winalist
2 beoordelingen 4.8
Ca' Di Rajo Klassieke wijntour
Vanaf € 20,00

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1800 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.