Medolago Albani

Lombardije Trescore Balneario, Italië
Medolago Albani
Op ontdekking naar DOC-wijnen - Medolago Albani - Winalist
Op ontdekking naar DOC-wijnen - Medolago Albani - Winalist
Op ontdekking naar DOC-wijnen - Medolago Albani - Winalist
Voorbij de wijnmakerij - Medolago Albani - Winalist
Voorbij de wijnmakerij - Medolago Albani - Winalist
Voorbij de wijnmakerij - Medolago Albani - Winalist
Voorbij de wijnmakerij - Medolago Albani - Winalist
Medolago Albani - Winalist
Geverifieerde Geverifieerde - Winalist

Schema beheerd door host.

Ervaringen van US$ 28,48

Over de wijnmakerij

Het wijnhuis Medolago Albani is gelegen op de heuvels van Redona in de gemeente Trescore Balneario, aan de ingang van de Cavallina-vallei, langs de rijksweg Bergamo-Lovere.

De 32 hectare wijngaarden genieten een optimale ligging in een vallei op het zuiden. De kalkrijke kleigrond en het uitstekende microklimaat hebben de wijnbouw eeuwenlang bevorderd.

De kerk en de kelder, de kern van een oude kluizenarij met agrarische activiteiten, dateren uit het begin van de 16e eeuw. Het huidige landhuis is een uitstekend voorbeeld van 18e-eeuwse architectuur.

De lange wijntraditie van het gebied wordt ook getuigd door het prachtige fresco "Christus van de Wijngaarden", geschilderd door Lorenzo Lotto in 1524 in de Suardi-kapel in Trescore, een paar kilometer van het wijnhuis Medolago Albani. Deze kapel herbergt tevens een kostbaar schilderij van de Lotto-school uit 1536, waarop de heilige Catharina van Alexandrië is afgebeeld.

Door het constant herplanten van de wijngaarden met gewaardeerde klonen en moderne wijnbereidingsapparatuur kan wijnmakerij Medolago Albani haar traditie vernieuwen en tegelijkertijd onderscheidende wijnen blijven produceren. Als lid van de Lombardische Wijntoerismebeweging en het Consortium voor de Bescherming van de Valcalepio DOC, is wijnmakerij Medolago Albani uitgerust om individuele of groepsbezoeken op afspraak te verwelkomen.
Ervaringen om te boeken of aan te bieden

Bezoek en proeverij

Op ontdekking naar DOC-wijnen
Op ontdekking naar DOC-wijnen
Op ontdekking naar DOC-wijnen
Op ontdekking naar DOC-wijnen
Nieuw
Vlag -Engels Vlag -Italiaans

Op ontdekking naar DOC-wijnen

Gratis afzegging Bezoek en proeverij
1h30

2 - 50 personen

3 proeverijen
Ontdek de wijntraditie van de familie Medolago Albani met een ervaring die geschiedenis, terroir en proeverij combineert. De ervaring ...
US$ 28,50 per persoon
Voorbij de wijnmakerij
Voorbij de wijnmakerij
Voorbij de wijnmakerij
Voorbij de wijnmakerij
Voorbij de wijnmakerij
Nieuw
Vlag -Engels Vlag -Italiaans

Voorbij de wijnmakerij

Gratis afzegging Bezoek en proeverij
2h00

1 - 30 personen

4 proeverijen
Met deze ervaring wordt u mee terug in de tijd genomen tijdens een bezoek aan de privévilla van de familie Medolago Albani. U wordt begel...
US$ 44,50 per persoon

Locatie

Via Redona 16, 24069 Trescore Balneario Bergamo, Italy

Diensten & toegankelijkheid
Wifi beschikbaar
Gratis parkeren
Restaurant
Panoramisch zicht
Huisdieren welkom
Camperplaats
Fietsenstalling
Helikoptergebied
Gezinnen welkom
Romantische plek
Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Veelgestelde vragen

Moet ik reserveren om Medolago Albani te bezoeken?
Om zeker te zijn van je plek en om in de beste omstandigheden te worden verwelkomd, is het beter om te reserveren voordat je erheen gaat. Je kunt tot 18 uur op voorhand boeken.
Wat is het annuleringsbeleid van Medolago Albani?
Je kunt je boeking kosteloos annuleren tot 24 uur voordat je ervaring begint. Als het later is, neem dan gerust contact met ons op en ons team zal je graag helpen.
Biedt Medolago Albani groepsactiviteiten aan?
De maximale opvangcapaciteit van Medolago Albani is 50 perso(o)n(en).
Wat is de prijs van een bezoek aan Medolago Albani?
De prijs van Medolago Albani ervaringen varieert tussen € 25,00 en € 39,00.
Waar bevindt Medolago Albani zich?
Medolago Albani bevindt zich Trescore Balneario in het Lombardije wijngebied.

Lombardije: TOP Wijnhuizen & Distilleerderijen

Conte Vistarino - Winalist
Villa Fornace
5 beoordelingen 4.8
Conte Vistarino
Oltrepo Pavese

Vanaf US$ 29,00

Calatroni Vini - Winalist
Santa Maria della Versa
8 beoordelingen 4.9
Calatroni Vini

Vanaf US$ 22,00

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+2000 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.