Maison Jean Huttard

Ontdekkingsproeverij

45 minuten
25 beoordelingen 4,7
Vanaf $17.20

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
Boek en betaal bij aankomst.
Deze ervaring wordt vaak aangeboden!  Al meer dan 78 keer aangeboden! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

45 minuten

1 - 14 personen

5 proeverijen
Onmiddellijke boeking Wijn proeven
Gratis afzegging tot 24 uur voor.
Boek en betaal bij aankomst.

Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels
Becommentarieerde proeverij van vijf jaargangen van het huis. Wij bieden u één wijn per assortiment aan, zodat u onze wijnen in hun geheel kunt ontdekken.

- Crémants: wit of rosé maar altijd Brut Nature met rijping variërend van 24 maanden (rosé) tot 30 maanden op latten (wit). Al bijna 50 jaar weerspiegelt de ontwikkeling van onze crémants zich in geduld.

- The Faces: Deze jaargangen zijn doordrenkt van ons verleden, onze ervaring en zijn de weerspiegeling van een toekomst, van een idee. Elke wijn heeft zijn persoonlijkheid.

- Les Crus Villages: Uit onze dorpen zijn deze prenten ontstaan, impressies van het landschap, weerspiegelingen van de eigenheid van hun terroirs.

- Pakketselectie: deze terroirs zijn uitzonderlijk in de wijngaard en in de kelder, laat u betoveren door de emotie die ze bieden.

- Uitzonderingen: Zeldzaam, deze jaargangen zijn even onvoorspelbaar als verbazingwekkend en komen voort uit de diversiteit van onze terroirs, de rijkdom van de natuur en de wijnbereidingservaring.

Wat zit er allemaal in

5 proeverijen
proeverij

Over de gastheer

Maison Jean Huttard is de weerspiegeling van een familiale passie die van generatie op generatie is doorgegeven. Onafhankelijke wijnboer in Zellenberg sinds 1860, ons huis is rijk aan ervaring, terroirs en inzet voor duurzame en ecologische wijnbouw. De nieuwe impuls wordt gegeven door Antoine en Hélène, broer & zus, gepassioneerd door lokale wijnen, respect voor het leven en het milieu. Dompel jezelf hier onder, in het hart van de moderne, dynamische en onbevangen Elzas. Goede reis

Extra's aangeboden door Maison Jean Huttard

Yoga & Wijn

Geniet van een uur yoga in de buitenlucht (bij goed weer). Herontdek de kunst van het proeven van dr...

US$ 45,88

Per bezoeker


Dingen om te weten

Betaalopties ter plaatse: Visa, Mastercard, Contant geld
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

10 Route Du Vin, 68340 Zellenberg, France


Recensies van Ontdekkingsproeverij
25 beoordelingen
25 mensen hebben Winalist vertrouwd voor hun ervaring op Maison Jean Huttard. Met een gemiddelde beoordeling van 4,7 uit 5, bekijk hun feedback.
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
Celia Vlag fr
5,0
4 maanden geleden

We hebben een fantastische tijd gehad bij Maison Huttard. De plek is prachtig en de ontvangst was zowel hartelijk als zeer professioneel. Je voelt de passie in de uitleg. We hebben genoten van alle wijnen die we hebben kunnen proeven! :)


Angélique Vlag fr
5,0
10 maanden geleden


Jeremy Vlag fr
4,5
een jaar geleden

Geweldige proeverijen met uitstekende uitleg!


Chloé Vlag fr
5,0
een jaar geleden

verbazingwekkend! Zeer interessante, enthousiaste medewerkers die graag hun kennis delen. vrije keuze van wijn om te proeven Ik raad het ten zeerste aan


Davide Vlag it
5,0
een jaar geleden

Gastvrije en warme omgeving midden in de Elzas-wijngaard, we hebben zeer goede kazen en wijnen geproefd met de maximale beschikbaarheid van de eigenaar om de route naar onze wens aan te passen. Bedankt, we hebben een leuke middag gehad!

1 2 ... 4 5

Misschien vind je dit ook interessant

Bezoek en proeverij bij Maison Jean Huttard - Winalist
58 beoordelingen 4.8
Maison Jean Huttard Bezoek en proeverij bij Maison Jean Huttard
Vanaf US$ 35,00
Landelijke lunch in het hart van de wijngaarden - Winalist
10 beoordelingen 4.7
Maison Jean Huttard Landelijke lunch in het hart van de wijngaarden
Vanaf US$ 64,00

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+2000 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.