Quinta Nova De Nossa Senhora Do Carmo

Een dagje Relais et Châteaux in de Douro

3h30
2 beoordelingen 5,0
125,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

3h30

1 - 9 personen

7 proeverijen
Bezoek en proeverij
Beschikbaar vanaf: Engels,  Portugees
Dit is een echt zintuiglijke ervaring tijdens een bezoek aan de geschiedenis en wijntraditie van de Douro-vallei. Ontdek de unieke aroma's en kenmerken van dit terroir tijdens een klassieke wijnproeverij. In een einde dat je uitnodigt om je zintuigen te verkennen, ontspan je bij Terraçu's met een degustatielunch van het "3 Moments"-menu, gecombineerd met wijnen van Quinta Nova de Nossa Senhora do Carmo.

Deze ervaring omvat: geleid bezoek aan de wijnmakerij en het wijnmuseumcentrum Fernanda Ramos Amorim gevolgd door een klassieke proeverij (Quinta Nova Unoaked, Quinta Nova Reserva en Quinta Nova LBV); Lunch bij Terraçu's: degustatiemenu “3 Momentos” gecombineerd met de wijnsuggestie van de wijnmaker voor één persoon.

Wat zit er allemaal in

7 proeverijen
proeverij
maaltijd
Gids

Over de gastheer

Met een tweehonderdjarige geschiedenis strekt Quinta Nova de Nossa Senhora do Carmo zich uit over 120 ha land, waarnaar wordt verwezen sinds de eerste Pombaline-afbakening in 1756.
Harmonisch geïntegreerd in een van de heuvels van het pand is de oorspronkelijke kelder, daterend uit 1764, en het 19e-eeuwse landhuis met kapel (1765).
Het was tot 1725 eigendom van het Portugese koningshuis en werd een "nieuwe boerderij" door twee boerderijen samen te voegen tot één. Tijdens de 18e en 19e eeuw woonden hier verschillende Portugese families die leven gaven aan de wijngaard en de wijn, aan de fruitboomgaarden, aan de watermolen naast de oude olijfboomgaard en aan de beek die de boerderij doorkruist, op een belangrijk moment in de Douro landbouw. Quinta Nova de Nossa Senhora do Carmo is de ideale plek om te genieten van een uitstekend panoramisch uitzicht over de Douro-vallei dat uitkomt op de gevel, vakkundig ontworpen in het landschap als een traditionele leisteenmuur. Tijd is hier relatief en al snel zult u merken dat u nadenkt over een onvergetelijke zonsondergang over de wijngaarden en de rivier de Douro. In deze ongedwongen sfeer proef je onze wijnen, terwijl je geniet van heerlijke tapas uit de streek.


Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Pr1, 5085-201 Covas do Douro, Vila Real, Portugal


Recensies van Een dagje Relais et Châteaux in de Douro
2 beoordelingen
Deze recensies zijn automatisch vertaald. Ze kunnen dus fouten bevatten.
Rosa Vlag es
5,0
een jaar geleden


Sylvie Vlag fr
5,0
2 jaar geleden

Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1850 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.