Adega De Borba

Adega de Borba-pakket

1h30
6 beoordelingen 4,8
Vanaf 9,99 €

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h30

1 - 50 personen

3 proeverijen
Bezoek en proeverij
Gratis afzegging tot 24 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Engels,  Spaans,  Portugees
In deze ervaring nodigen we je uit om Adega de Borba, gelegen in de regio Alentejo, te bezoeken en de beste producten van ons te proeven.
Tijdens het bezoek maakt u kennis met de twee wijnbereidingscentra, waar zich vaten bevinden met verschillende fermentatietechnologieën: verticaal met en zonder mechanische trap, horizontaal roterend, ganymedes, lagares, onder andere, met de mogelijkheid om delastage, uitloging en macro operaties. -oxygenatie.
Adega de Borba heeft twee ruimtes om te rijpen, de kelder voor het rijpen van kwaliteitswijnen op fles, een bevoorrechte plek met uitgraving in marmerrots, zo traditioneel in de Borba-regio, en de nieuwe kelder, een ruimte om te rijpen in Frans, Amerikaans en Portugees eikenhout .
Aan het einde van de ervaring proeft u Adega de Borba-wijnen en extra vierge olijfolie met regionaal brood.
Bezoek Adega de Borba en beleef een echte wijntoeristische ervaring in een van de meest karakteristieke wijnmakerijen in Alentejo!

Wat zit er allemaal in

3 proeverijen
proeverij
Gids
Fles water

Over de gastheer

Adega de Borba, opgericht in 1955, was de eerste van een reeks wijnmakerijen gebouwd in de Alentejo. Adega de Borba is altijd op zoek naar verbetering van de kwaliteit van zijn producten en heeft een ambitieus project om wijnbouwers dichter bij de wijnmakerij te brengen en hen de passie voor het maken van geweldige wijnen bij te brengen. Na de fase van selectie en onderhoud van de beste druivensoorten en de technologische uitrusting, is het de overtuiging van Adega Borba dat het alleen mogelijk is om de wijnbouwer volledig bij de wijnproductie te betrekken, om zijn producten nog verder te verbeteren en zo alle het potentieel dat de regio heeft voor de productie van uitzonderlijke wijnen.
Al meer dan zes decennia zet Adega de Borba zich in voor de productie en promotie van Alentejo-wijn. Het heeft 270 aangesloten wijnbouwers en 2.220 hectare wijngaarden, die aanleiding geven tot kwaliteitsnectars, zoals wijnen van voornamelijk de merken Adega de Borba, Quintas de Borba, Montes Claros en Senses. Het investeert ook in de productie van likeurwijnen, mousserende wijn en marc en wijnbrandewijn.
Adega de Borba heeft de afgelopen jaren verschillende ruimtes ontwikkeld die zijn gewijd aan wijntoerisme. We hebben een groot proeflokaal, een auditorium met een capaciteit van 60 personen en een zaal voor 150 personen, bestemd voor de organisatie van zakelijke bijeenkomsten, seminaries, opleidingsacties en proefcursussen.

Extra's aangeboden door Adega De Borba

tapas

Mogelijkheid om de proeverij te begeleiden met een selectie van traditionele producten uit Alentejo.

€ 7,50

Per gast


Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Largo Gago Coutinho E Sacadura Cabral 33, 7150-153 Borba, Évora, Portugal


Recensies van Adega de Borba-pakket
6 beoordelingen
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
José manuel Vlag es
4,5
een jaar geleden

Antwoord van Adega De Borba:

Muito obrigado pela sua avaliação. Esperamos voltar a vê-lo.


Anabella Vlag fr
4,5
een jaar geleden

We hebben 3 wijnen geproefd, onze gids was erg aardig, ze legde ons alles goed uit ondanks ons vertraagde goede bezoek Met dank aan Catharina

Antwoord van Adega De Borba:

Merci beaucoup pour votre avis. Nous espérons vous accueillir à nouveau.


Anoniem Vlag fr
5,0
een jaar geleden


Patrick Vlag fr
5,0
2 jaar geleden


Mila Vlag fr
5,0
2 jaar geleden

1 2

Misschien vind je dit ook interessant

Adega de Borba Reserva-pakket - Winalist
10 beoordelingen 4.7
Adega De Borba Adega de Borba Reserva-pakket
Vanaf € 15,00

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1900 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.