Cascina La Barbatella

Klassieke proeverij met bezoek

1h30
6 beoordelingen 4,9
Vanaf $26.47

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h30

1 - 35 personen

5 proeverijen
Bezoek en proeverij
Gratis afzegging tot 24 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Engels,  Italiaans
U wordt verwelkomd met een proeverij van 3 basiswijnen en 2 cru's van de vintage op de markt, gecombineerd met kleine voorbeelden van lokale producten en uit onze voorraadkast op basis van de seizoensgebondenheid van de producten. (vb: kazen en vleeswaren van kleine producenten, kalfsworst, handgerolde broodstengels, seizoensgroenten...)

Wat zit er allemaal in

5 proeverijen
proeverij
Fles water

Over de gastheer

Cascina la Barbatella is altijd synoniem geweest voor kwaliteit en uitmuntendheid, dankzij de nauwgezetheid en passie die in elke fase van de verwerking van onze wijnen wordt geplaatst, vanaf de wijngaard, tot de selectie van de druiven, tot aan de oogst om met zorg en vakmanschap in de kelder.

Het bewustzijn van de kwaliteit van onze druiven en van het gebied heeft ons ertoe gebracht de wijnen van onze traditie te benaderen met nieuwe soorten zoals onze "Ruanera", onze "Badessa" en de kostbare selecties zoals de "Non è" en de "Vigna dell'Angelo-reservaat".
Barbatella is ook een manier om wijn te beleven: door de jaren heen hebben we onszelf bekend gemaakt en gewaardeerd door onze deuren open te houden voor proevers en liefhebbers, die ons landgoed elke dag bezoeken en genieten van een totale onderdompeling in de natuur, wijngaarden en de typische panorama's van Monferrato

Extra's aangeboden door Cascina La Barbatella

gemengde schotel

snijplank met vleeswaren, kazen, mosterd en focaccia

US$ 17,26

Per bezoeker


Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Strada Annunziata 47, 14049 Nizza Monferrato Asti, Italy


Recensies van Klassieke proeverij met bezoek
6 beoordelingen
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
Roberta Vlag it
5,0
1 maand geleden

Geweldige mensen. Professioneel en beleefd. Deskundig. Zeer goede wijnen. Interessante kazen. Heerlijke Baci di Dama.

Klassieke proeverij met bezoek
Klassieke proeverij met bezoek

Antwoord van Cascina La Barbatella :

Grazie! È stato un piacere avervi nostri ospiti


Julien Vlag fr
5,0
7 maanden geleden


Anoniem Vlag au
5,0
7 maanden geleden

Prachtige omgeving, schitterend uitzicht, lekkere wijn en bijpassende lokale producten voor een goede prijs. Rustige en gastvrije ervaring, een echte aanrader!

Klassieke proeverij met bezoek
Klassieke proeverij met bezoek

Gianluca Vlag it
4,5
8 maanden geleden

Uitstekende wijnproeverij met heerlijke en verfijnde combinaties. Zeer deskundig en vriendelijk personeel.


Ria Vlag be
5,0
2 jaar geleden

Heel goede ontvangst met lekkere wijntjes. De sommelier was heel vriendelijk en behulpzaam.

1 2

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+2000 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.