Terre Del Marchesato - Bolgheri

Bezoek met PREMIUM-proeverij

1h15
4 beoordelingen 4,9
55,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h15

1 - 16 personen

Bezoek en proeverij
Gratis afzegging tot 24 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Engels,  Italiaans
Onze wijnervaring die een onderdompeling in de productiefilosofie van Terre del Marchesato omvat, om onze PREMIUM-wijnen te ontdekken: "mono-varietal" SUPERTUSCAN, vertegenwoordiger van het bedrijf en het gebied.

Wijn beleef je met ons op deze reis:

- De wijngaarden, die onze geschiedenis, filosofie en het Bolgheri-gebied illustreren;

- De kelder met een introductie tot onze belangrijkste wijnbereidingsmethoden;

- Proeverij van 4 PREMIUM-wijnen:

TARABUSO: selectie pure CABERNET SAUVIGNON;
FRANCHESATO: selectie van pure CABERNET FRANC;
ALDONE: selectie van pure MERLOT;
MAURIZIO FUSELLI: selectie van pure PETIT VERDOT.
De proeverij gaat gepaard met bruschetta met extra vergine olijfolie. van onze productie.

EXTRA: het is mogelijk om extra glazen wijn toe te voegen aan de proeverij om de ervaring te verrijken, deze kunt u tijdens het reserveren of direct in de kelder selecteren.

Wat zit er allemaal in

proeverij

Over de gastheer

Wijnmakerij opgericht in 1954 door Emilio Fuselli. In het hart van Bolgheri, dicht bij de beroemde Viale dei Cipressi, zo geliefd bij Carducci, staat Terre del Marchesato, een ambachtelijk bedrijf waar traditie en liefde voor het land de familie Fuselli ertoe aanzetten kwaliteitswijnen te produceren! Een verhaal dat begon in 1954 in Bolgheri, toen Emilio Fuselli, een kolonist uit de Marche die naar Toscane emigreerde, een stuk grond kocht van de markies “Incisa della Rocchetta”. Hij begon met het planten van de eerste wijngaarden, met een kleine productie van wijn bedoeld voor gezinsconsumptie. Na drie generaties neemt zijn neef Maurizio Fuselli, met tientallen jaren ervaring ontwikkeld bij "Antinori", de leiding over van het bedrijf dat alleen wijngaarden plant. Tot op heden zorgt de familie Fuselli rechtstreeks voor de 10 hectare wijngaarden, volledig met de hand bewerkt, en volgt vervolgens persoonlijk de wijnbereidingsprocessen, waarbij alle passie en traditie van de aarde naar de fles wordt gebracht. De eerste fles wijn die werd geproduceerd was "Emilio Primo 2003", opgedragen aan grootvader Emilio die Maurizio zo'n nederige en boerenkunst inspireerde en leerde.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Via Località Sant'Uberto, 164, 57022 Castagneto Carducci, LI, Italy


Recensies van Bezoek met PREMIUM-proeverij
4 beoordelingen
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
Sarah Vlag us
4,5
12 maanden geleden


Maria Vlag fr
5,0
een jaar geleden


Luca Vlag it
5,0
2 jaar geleden


Gisèle Vlag fr
5,0
2 jaar geleden

Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1950 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.