Wine Not Tours ?

Wine Not Picnic ?

5h00
230,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 72 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

5h00

2 - 6 personen

5 proeverijen
Bezoek en proeverij Privé bezoek
Gratis afzegging tot 72 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Engels,  Portugees
Ontdek de charme van de Douro met onze exclusieve tour. Begin met een rondleiding door een gerenommeerde wijnmakerij, waar u meer te weten komt over de productie van de wijnen uit de regio. Geniet vervolgens van een proeverij van geselecteerde wijnen. De ervaring gaat verder met een charmante picknick in de buitenlucht, omringd door het prachtige landschap van de wijngaarden. Sluit de dag af met een ontspannende boottocht langs de rivier de Douro, genietend van een spectaculair uitzicht op terrasvormige wijngaarden en historische boerderijen. Een onvergetelijke ervaring die cultuur, gastronomie en natuur combineert.


Wat zit er allemaal in

5 proeverijen
proeverij
maaltijd
Gids
Fles water
Chauffeur
Vervoer tijdens de ervaring

Over de gastheer

Onze missie is om de geheimen van deze werelderfgoedregio te ontdekken en onze toeristen mee te nemen naar minder bekende paden en zich diep te verdiepen in de lokale wijncultuur.
Bij Wine Not Tours geloven we dat reizen meer is dan het zien van plaatsen; het gaat over het creëren van banden en het begrijpen van de essentie van elk landschap. Daarom zijn we toegewijd aan het aanbieden van rondleidingen die resoneren met de geest van ontdekking en feest. Van privéproeverijen op geselecteerde landgoederen tot ontspannen riviercruises, onze reizen zijn zorgvuldig gepland om ervoor te zorgen dat elk moment plezierig is en dat elk glas wijn een verhaal vertelt.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 72 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Peso da Régua, Alto Douro, Peso da Régua, Portugal


Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1900 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.