Tenuta Degli Dei

Tenuta Degli Dei-ervaring

2h00
1 beoordelingen 5,0
40,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 48 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

2h00

1 - 20 personen

5 proeverijen
Wijn proeven
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels,  Duits,  Italiaans
De bijeenkomst begint voor de Pieve di San Leolino, gaat verder met een bezoek aan de vatenkamer en de vatenkamer en bereikt vervolgens het landgoed waar de proeverij plaatsvindt.
In de daarvoor bestemde ruimte bieden we een proeverij aan van onze vijf wijnen, een witte, een rosé, een Chianti Classico en twee IGT's, onze extra vergine olijfolie, onze grappa, vergezeld van een proeverij van vleeswaren, lokale kazen en hapjes.

De te proeven producten, wijnen, olie en grappa, kunnen rechtstreeks bij het bedrijf worden gekocht.


Wat zit er allemaal in

5 proeverijen
proeverij

Over de gastheer

Tenuta Degli Dei, gelegen in het dorp San Leolino nabij Panzano in Chianti, getuigt van de diepe verbondenheid van de familie Cavalli met het land en de tradities van Toscane

De band tussen Tommaso Cavalli en zijn land komt voort uit een ware passie die zich heeft gematerialiseerd in de Tenuta degli Dei, sinds begin jaren zeventig eigendom van de familie, waaraan Tommaso en zijn vader Roberto dertig jaar intensief werk hebben gewijd. Het landgoed ligt in de stad San Leolino, vlakbij Panzano in Chianti.

De kenmerken van het gebied maken het ideaal voor de paardenfokkerij. De wijngaarden zijn aangeplant in de Valle d'Oro, die dankzij de grond en de blootstelling aan de zon perfect is voor de wijnbouw.

Tenuta Degli Dei belichaamt de langdurige toewijding van de familie Cavalli aan landbouw, wijnbouw en paardenfokkerij, symbolen van Toscane in de wereld.


Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige terugbetaling van de ervaring als annulering plaatsvindt tot 48 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Strada San Leolino, n 56, 50022 Greve in Chianti, FI, Italia


Recensies van Tenuta Degli Dei-ervaring
1 beoordelingen
Deze recensies zijn automatisch vertaald. Ze kunnen dus fouten bevatten.
Thibault Vlag fr
5,0
5 maanden geleden

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1850 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.