Domaine De L'idylle

Gastronomische onderdompeling

1h30
4 beoordelingen 4,9
28,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 72 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h30

4 - 30 personen

7 proeverijen
Bezoek en proeverij Privé bezoek
Gratis afzegging tot 72 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Frans
Het landgoed, gelegen in het hart van het natuurpark Bauges, biedt een panoramisch uitzicht van 360° op de Alpen, voor een meeslepende natuurbeleving.

Het bezoek duurt ongeveer 1,5 uur (tot 2 uur, afhankelijk van uw deelname). Het begint in de wijngaarden met een wandeling om de seizoensgebonden werkzaamheden en de groeicyclus van de wijnstokken, specifiek voor het Alpenterroir, te ontdekken. Vervolgens bezoekt u de gewelfde kelder om meer te leren over de wijnproductie en krijgt u de mogelijkheid om wijnen rechtstreeks uit een vat of tank te proeven, afhankelijk van de beschikbaarheid.

De proeverij wordt afgesloten in de kelder met een selectie van 6 tot 7 wijnen uit de Savoie (rood en wit), vergezeld van een schotel met lokale producten: charcuterie, kazen en regionale specialiteiten.


Wat zit er allemaal in

7 proeverijen
proeverij
Gids

Over de gastheer

In familiebezit sinds 1840, produceren we typische druivensoorten van de Alpen, op een biologische manier. Wij heten u graag welkom voor een beleving van ons bijzondere terroir.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 72 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

270 Rue Marius Canton, Cruet, France


Recensies van Gastronomische onderdompeling
4 beoordelingen
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
Vlag fr
5,0
een jaar geleden

Zeer leuk bezoek aan dit familielandgoed uit de Savoie. We ontdekten uitstekende biologische wijnen en hadden een geweldige tijd. Ik raad de ervaring aan


Anoniem Vlag us
4,5
2 jaar geleden


Gerda Vlag de
5,0
2 jaar geleden


Sarah Vlag fr
5,0
3 jaar geleden

Misschien vind je dit ook interessant

Proef alpendruivensoorten in een biologische wijngaard. - Winalist
10 beoordelingen 4.8
Domaine De L'idylle Proef alpendruivensoorten in een biologische wijngaard.
Vanaf € 15,00

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1950 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.