Champagne Pannier

Bezoek en proeverij van 2 cuvées

1h15
17 beoordelingen 4,8
23,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h15

2 - 10 personen

2 proeverijen
Onmiddellijke boeking Bezoek en proeverij
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels
Ontdek onze middeleeuwse kelders, hun geschiedenis en de fascinerende wereld van de champagne tijdens een rondleiding in het hart van Maison Pannier. Tijdens deze Tour maakt u kennis met de ontwikkeling van onze Champagnes. Aan het einde van de Tour krijgt u een Proeverij van onze Brut Selection Champagne en een Vintage Champagne, om onze verschillende Champagnes te vergelijken en de stijl van ons Champagnehuis te proeven!

Wat zit er allemaal in

2 proeverijen
proeverij
Gids

Over de gastheer

Het was in 1899, in Dizy, aan de poorten van Epernay, dat Louis-Eugène Pannier de eerste pagina's schreef van de geschiedenis van het huis met dezelfde naam. In de loop van de tijd en het uitstekende werk, verwierf het merk een reputatie en begon een nieuw hoofdstuk vol belofte door zich te vestigen in Château-Thierry, in het hart van de heuvels van de Marne-vallei.

De "Maison Pannier" herbergt prachtige middeleeuwse kelders van meer dan twee kilometer, gegraven uit de 12e eeuw. In de duisternis en de frisheid van dit ondergrondse labyrint komen de cuvées langzaam tot volle rijpheid. De ontdekking van dit uitzonderlijke erfgoed en de proeverij die u wordt aangeboden, zullen uw bezoek onvergetelijk maken.

Dingen om te weten

Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

23 Rue Roger Catillon


Recensies van Bezoek en proeverij van 2 cuvées
17 beoordelingen
Beoordelingen worden automatisch vertaald door Google Translate en kunnen fouten bevatten.
Debbie Vlag gb
5,0
9 maanden geleden

De gids was zo deskundig en gastvrij. Ze behandelde zoveel verschillende aspecten van het champagneproces. We hebben al verschillende tours in de omgeving gedaan, maar dit was verreweg de beste en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, inclusief twee glazen champagne.


Anthony Vlag fr
5,0
2 jaar geleden

Goede ontvangst, unieke plek om te ontdekken en vooral goede uitleg gegeven voor de productie van de verschillende soorten Pannier champagne. Geweldige ervaring voor amateurs


Geraldine Vlag fr
5,0
2 jaar geleden


Anoniem Vlag es
5,0
2 jaar geleden


Carlo Vlag it
5,0
2 jaar geleden

Hoog niveau van competentie en professionaliteit.

1 2 3 4

Misschien vind je dit ook interessant

Bezoek en proeverij van 3 cuvées - Winalist
Onmiddellijke boeking
39 beoordelingen 4.9
Champagne Pannier Bezoek en proeverij van 3 cuvées
Vanaf € 28,00
Bezoek en proeverij van onze Cuvée Sélection - Winalist
Onmiddellijke boeking
24 beoordelingen 4.7
Champagne Pannier Bezoek en proeverij van onze Cuvée Sélection
Vanaf € 16,00
Proeverij van 1 cuvée - Winalist
Onmiddellijke boeking
5 beoordelingen 4.5
Champagne Pannier Proeverij van 1 cuvée
Vanaf € 8,00

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1900 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.