Domaine De La Bégude

Safari-rondleiding

1h30
4 beoordelingen 4,9
59,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h30

2 - 6 personen

3 proeverijen
Bezoek en proeverij Privé bezoek
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels
Proef de drie jaargangen in AOP Bandol (wit, rosé en rood) voordat u op pad gaat om de wijngaard van het Domaine de La Bégude en zijn 500 hectare aan struikgewas te ontdekken aan boord van een 4x4. Vervolgens wordt u de rijkdom van zijn terroir verteld. Een assortiment van lokale charcuterie en kazen wordt u vervolgens geserveerd op een van onze emblematische tafels met een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee.

Wat zit er allemaal in

3 proeverijen
proeverij
Gids

Over de gastheer

Domaine de la Bégude is een historisch wijndomein in Bandol, in het hart van de Provence. Gelegen op een hoogte van 410 meter, strekt het zich uit over 300 hectare, waarvan 30 hectare aan biologisch geteelde wijngaarden. Dit unieke terroir, samengesteld uit klei-kalksteenbodems en profiteert van een mediterraan microklimaat, geeft aanleiding tot uitzonderlijke wijnen, met name rode, witte en rosé wijnen, die bekend staan om hun complexiteit en elegantie.

Het landgoed wordt gerund door de familie Tari, die een eeuwenoude wijntraditie in stand houdt en tegelijkertijd moderne en duurzame praktijken integreert. De filosofie van het landgoed is gebaseerd op respect voor de natuur en de authenticiteit van het terroir, met een zorgvuldige vinificatie die de aromatische rijkdom en structuur van Bandol-wijnen benadrukt. Elke vintage wordt met bijzondere aandacht geproduceerd, wat het unieke karakter van de wijngaard weerspiegelt.

Naast de wijnproductie biedt Domaine de la Bégude verrijkende ervaringen op het gebied van wijntoerisme. Bezoekers kunnen het landgoed ontdekken via rondleidingen door de wijngaarden en kelders, begeleide proeverijen en seizoensevenementen. Met deze activiteiten kunt u de geschiedenis, cultuur en wijnbouwtechnieken van deze uitzonderlijke plek beter begrijpen en wordt u volledig ondergedompeld in de wereld van Bandol-wijn.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

1384 Route Des Garrigues, 83330 Le Castellet, France


Recensies van Safari-rondleiding
4 beoordelingen
Deze recensies zijn automatisch vertaald. Ze kunnen dus fouten bevatten.
Sarah Vlag fr
5,0
3 maanden geleden


Crystelle Vlag fr
5,0
8 maanden geleden


Anoniem Vlag fr
4,5
een jaar geleden

Bedankt voor dit onvergetelijke bezoek, onze gepassioneerde en opwindende gids! Ik raad het ten zeerste aan!!


Karen Vlag fr
5,0
2 jaar geleden

Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1800 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.