
Geen plaatsen beschikbaar.
Wijzig je filters.
Onmiddellijke bevestiging na betaling.
Van 1 tot 6 mensen
45minuten
Gratis voor kinderen jonger dan 18 jaar
Proeven van 4 wijnen
Knap. Erg leuk
Het wijnhuis is prachtig en de eerste service is uiterst beleefd. De proeverij was ongelooflijk, de specialist die ons bediende was zeer gedetailleerd in zijn uitleg en beantwoordde al onze vragen en natuurlijk waren de 4 wijnen goddelijk.
Goed bezoek, zeer professioneel
Onze gids Gabin heeft uitstekend werk geleverd. Goede introductie tot de geschiedenis van de wijnmakerij, de locaties, het klimaat, de bodem, enz. Gedetailleerde proeverij.
Zeer goede en professioneel opgezette tour met veel specialisten. Informatie over het Bourgondische classificatiesysteem, de bijzondere bodems ter plaatse en hun teeltmethoden. Een verlenging van de rondleiding (in plaats van alleen in het glazen gebouw) in het château zou beter zijn!
Proeverij met privé adviseur. Zeer goed niveau van informatie en wijnen. Vooral geschikt als je echt wil kopen. Schitterende plek ook (nu in renovatie)
Prachtig domein, goede service en uitleg. Pinot noir bovenaan
Een zeer aangenaam en leerzaam bezoek. Jammer dat het gebied in aanbouw is
Geweldige ervaring. Dank aan François voor zijn goede humeur en zijn professionaliteit
Zeer warm welkom, we hebben een geweldige tijd gehad, bedankt!
Ch teau Pommard was zo'n prachtige wijngaard, met een prachtig gebouw en geweldige kennis gastheer. De wijn was uitstekend en we vertrokken zeker met een paar flessen. Zeer rwcomm
Zeer mooie omgeving en deskundig en vriendelijk personeel. Jean-Moïse heeft ons de basis van wijnproeven kunnen leren, met de ontdekking van 4 zeer goede flessen. Ik beveel deze ervaring aan.
15 Rue Marey Monge, Pommard, Côte-d'Or 21630, France
Geen plaatsen beschikbaar.
Wijzig je filters.
Geen plaatsen beschikbaar.
Wijzig je filters.
Geen plaatsen beschikbaar.
Wijzig je filters.
Geen plaatsen beschikbaar.
Wijzig je filters.