Domaine Jean-charles Girard-madoux

Terroir picknick in het hart van de wijngaarden

Vanaf 55,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 48 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1 - 8 personen

7 proeverijen
Maaltijd
Gratis afzegging tot 48 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels
Kom en beleef een uniek en onvergetelijk moment midden in de natuur in het Bauges-massief. U wordt opgesteld met uitzicht op de Mont Granier, met een adembenemend uitzicht op de omliggende bergen, en u kunt natuurlijk genieten van de schoonheid van de Savoyaardse wijngaarden en heuvels terwijl u onze wijnen proeft. Onze cateringprovider is zorgvuldig geselecteerd om uw smaakpapillen te verwennen met de smaken van onze regio's. Er wordt u een fles wijn naar keuze aangeboden. We zullen u in een vriendelijke en familiale sfeer installeren voor een picknick en om te genieten van een onvergetelijke maaltijd. U wordt begeleid door iemand van het landgoed om het werk in de wijngaard te ontdekken en de kelder te ontdekken op een steenworp afstand van uw picknickplaats midden in onze wijngaardpercelen. U kunt deze dag ook benutten om uzelf te trakteren op de unieke optie "vintage VW-busrit" in onze regio om het dorp en zijn omgeving te bezoeken terwijl u wordt rondgereden.

Wat zit er allemaal in

7 proeverijen
maaltijd

Over de gastheer

De familie Girard-Madoux is al lange tijd eigenaar van een wijndomein in de gemeente Chignin, de hoofdstad ten zuidoosten van Chambéry in Savoie. Het landgoed werd in 1976 verkocht.
Slechts enkele decennia lang verlieten de familie de wijngaarden, totdat Jean-Charles Girard-Madoux een opleiding tot wijnmaker volgde.
Door zijn studies in Beaune en zijn leertijd bij Domaine Patrice Rion in Bourgondië raakte hij gepassioneerd door wijn en het werken in de wijngaard.
In 2006, een maand nadat hij zijn BTS-opleiding in wijnbouw en oenologie had afgerond, kocht Jean-Charles Girard-Madoux de wijnranken om het landgoed nieuw leven in te blazen. Het bestaat dan uit 2,5 hectare aan wijnranken, geplant door zijn grootouders.
Sindsdien is het landgoed uitgebreid tot 9 hectare, waar de druivensoorten Jacquère, Mondeuse, Roussanne, Gamay en Petite Arvine naast elkaar groeien.

Extra's aangeboden door Domaine Jean-charles Girard-madoux

Savoyaardse aperitiefschotel met lokale smaken

Savoyaardse aperitiefschotel met lokale smaken

Savoyaardse aperitiefschotel met lokale smaken - Winalist
€ 15,00

Per gast

Geschenkverpakking met 3 ontdekkingsvintages

Wil je een cadeaubon cadeau doen en er zeker van zijn dat je vrienden of geliefden met wijn vertrekk...

Voor volwassenen

Geschenkverpakking met 3 ontdekkingsvintages - Winalist
€ 50,00

Per gast


Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige terugbetaling van de ervaring als annulering plaatsvindt tot 48 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

127 Montée De L'étoile Des Alpes, 73800 Chignin, France


Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1900 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.