Le Secret de l'Herbier

Ambachtelijke Distilleerderij, rondleiding en proeverij

1h30
18,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 24 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

1h30

1 - 16 personen

4 proeverijen
Bezoek en proeverij
Gratis afzegging tot 24 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Frans
Le Secret de l'Herbier belichaamt de durf van een onafhankelijk huis, opgericht door Cyril Guyon. Geworteld in het terroir van de Bourgogne, onthullen onze Made in France-gedistilleerde dranken de elegantie van plantaardige ingrediënten en ambachtelijke authenticiteit. Onderscheiden met 22 internationale medailles, waaronder 18 gouden, drukt onze collectie van 12 referenties – van gin tot botanische wodka's, pastis, aquavit, vermout en whisky – een verfijnde en creatieve levensstijl uit.

Onder leiding van Cyril, de maker en distilleerder van Le Secret de l'Herbier, ontdekt u:

- De principes van een distillatie, uitgelegd voor onze Holstein koperen kolomdistilleerketel
- De kruidentuin, waar onze botanische schat verborgen ligt
- De werkplaatsruimte, gewijd aan het creëren van recepten tijdens onze distilleerworkshops
- De rijpingskelder, gelegen aan de rand van het Ouche-kanaal, waar onze gedistilleerde dranken geduldig rijpen
- En tot slot een proeverij in onze boetiek waar u onze hele collectie kunt ontdekken

Wat zit er allemaal in

4 proeverijen
proeverij
Fles water

Over de gastheer

Het geheim van L'Herbier

Le Secret de l'Herbier, een onafhankelijk distilleerderijhuis, draagt de signatuur van Cyril Guyon, oprichter en distilleerder.

Geworteld in het Bourgondische terroir en vervaardigd met ambachtelijke expertise, vieren onze Made in France-creaties de elegantie van botanische ingrediënten en de kracht van authenticiteit.

Met een collectie van 12 sterke dranken is ons universum bekroond met 22 internationale medailles, waaronder 18 gouden medailles in 's werelds toonaangevende wedstrijden. Van gin tot botanische wodka's, van pastis tot aquavit, vermout en whisky, onze expressies onthullen een levendig, subtiel en modern erfgoed.

Een combinatie van verfijning en creativiteit, onze sterke dranken belichamen een ware Franse levenskunst.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige restitutie van de reservering als de annulering plaatsvindt tot 24 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

3 Rue Pasteur, 21370 Plombières-lès-Dijon, France


Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1950 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.