Mas del Périé | Fabien Jouves

Terroir-belevenispakket

2h00
24,00 €

per persoon

Gratis afzegging tot 48 uur voor.
TOP cadeau-idee  Bied deze ervaring aan! Cadeaubon geldig voor 2 jaar

Over de ervaring

2h00

2 - 10 personen

9 proeverijen
Bezoek en proeverij
Gratis afzegging tot 48 uur voor.
Beschikbaar vanaf: Frans,  Engels
Educatief bezoek aan onze wijnmakerij, ons conservatorium van oude druivenrassen en ontdekking van onze terroirwijnen in ons dorp Trespoux via 9 wijnen geselecteerd door Fabien Jouves, vergezeld van een proeverijplank met charcuterie van onze biologische fokkerij van Gascon-varkens (een oud varkensras dat buiten wordt gehouden). Met aandacht voor het respecteren van de cycli van de natuur en het teruggeven van de impuls aan de aarde waardoor ze een levend organisme kan zijn, brengt het werk in de wijngaard ons terug naar de essentie van boerenverstand. In de gastvrije traditie van onze Cahors-gronden zijn we blij u de deuren van onze kelder te openen, waar u ons volledige assortiment kunt ontdekken en kunt genieten van proeverijplanken met producten van ons domein. Wij nodigen u uit om te genieten van een bevoorrecht en ontspannen moment om te delen en te praten tijdens het proeven van onze wijnen, een weerspiegeling van ons terroir en onze expertise.

Wat zit er allemaal in

9 proeverijen
proeverij
Gids
Fles water

Over de gastheer

Fabien Jouves komt uit een boerenfamilie die al vijf generaties lang de ruige gronden van de Causses du Quercy bewerkt. In 2006, net afgestudeerd aan de universiteit met een diploma oenologie, werd hij wijnmaker en richtte hij Mas del Périé op in de wijngaarden waar hij opgroeide, in Trespoux-Rassiels, aan de rand van de appellatie Cahors, waar Malbec al sinds de 16e eeuw floreert onder de lokale naam Auxerrois.

Onze wijngaard beslaat 23 hectare, voornamelijk beplant met Malbec en Chenin Blanc, op een grote verscheidenheid aan bodemsoorten: Miocene bruine mergel, siderolietkalksteen en vooral Kimmeridgische kalksteen.

Het unieke karakter van Mas del Périé is te danken aan de ligging op het kruispunt van de Quercy-heuvels en de kalksteenplateaus van Cahors, gekenmerkt door ondiepe, arme bodems die bijzonder geschikt zijn voor wijnbouw. Het wijndomein heeft vanzelfsprekend gekozen voor een selectie van individuele percelen om alle nuances van de Malbec-druif in deze bodem tot hun recht te laten komen.

Dingen om te weten

Betaling: Je betaald niets totdat de gastheer je boeking heeft bevestigd.
Annulering: Volledige terugbetaling van de ervaring als annulering plaatsvindt tot 48 uur vóór het begin van de ervaring.
Proeverij: Geen wijnproeverij voor minderjarige kinderen.

Winalistische zaken Hulp nodig bij het boeken van een seminar, teambuilding of iets anders?

Onze reisagent zal contact met je opnemen om de mogelijkheden persoonlijk met je door te nemen.

Winalistische zaken

Waar bevindt de ervaring zich?

Mas del Périé - Fabien Jouves. AOC CAHORS- Vin en Bio et Biodynamie (Etablissement viticole avec prise de rendez-vous), Rue de l'ancienne poste, Trespoux-Rassiels, France


Misschien vind je dit ook interessant

Word lid van onze nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte met onze maandelijkse reisgidsen en tips voor uw wijn- en sterke drankreizen, samen met speciale aanbiedingen!

Toonaangevend platform voor wijn- en sterke drankliefhebbers, evenals wereldreizigers.

+1950 wijnhuizen en distilleerderijen zorgvuldig uitgekozen wereldwijd.

Eenvoudig boeken zonder kosten en gratis annuleren.