Geen plaatsen beschikbaar.
Wijzig je filters.
Bezoek, proeverij en paardenmuseum
Publieke ervaring
1h30
1 - 25 personen
Beschikbaar vanaf:
€ 15,00
per persoon
Château Lanessan, Lanessan, Cussac-Fort-Médoc, France Frankrijk
Sterk aanbevolen bezoek, we vonden het erg leuk. Onze gids, Valerie, erg aardig en vriendelijk, gaf ons veel details in perfect Spaans, over de geschiedenis en actuele gebeurtenissen van de wijngaard. Het museum van paarden en auto's, een groot pluspunt van het bezoek.
Onze gids was heerlijk! Ze heeft uitstekend werk geleverd door het pand te laten zien en de geschiedenis en het wijnbereidingsproces uit te leggen. Ze was zeer goed geïnformeerd over alle aspecten en nam echt de tijd om met ons te praten als het op de proeverij aankwam.
Prachtige, betere gids in het Spaans onmogelijk. Privétour voor ons. Proeverij van drie wijnen. Herhalen.
Zeer interessant bezoek Leuke ontdekking
Zeer warm welkom en interessant bezoek in alle opzichten.
Een geweldige ontvangst met een zeer goed verhaal over het landgoed. Het bezoek aan het landgoed is zeer verrijkend en de proeverij is aangenaam.
Spannend, mooi landgoed, een echt dorp met kasteel, accommodatie, een "luxe" stal, prachtige verzameling oude auto's, maar... geen paarden, hi-tech kelders. Geweldige ontvangst en bezoek door Valérie. Zeer aangename proeverij
Een mooie ervaring met een zeer goede gids. De wijn is ook buitengewoon.
De gebouwen worden momenteel herbouwd door een investeerder. De pracht van vervlogen tijden is voelbaar. Het zal geweldig zijn als alles is opgelost. Het team zorgde voor een goede rondleiding en proeverij. We hadden een goede tijd.
Uitstekend welkom, zeer beschikbare en competente gidsen
Zeer mooie ontdekking.
Hele leuke workshop wijn blenden!
Vanaf € 20,00 • 5 ervaringen
Vanaf € 15,00 • 6 ervaringen
Vanaf € 12,00 • 3 ervaringen
Vanaf € 10,00 • 6 ervaringen